Městský byt
Městský byt

O prodej tohoto bytu mě požádala moje bývalá kolegyně z banky.  Byt byl kopletně celý krásně    zrekonstruovaný a prodával se s úplným vybavením. Kupující byl nadšen, že nemusí nic zařizovat a kolegyně byla spokojená, že nemusí nic stěhovat do svého právě nově postaveného domu.  

Reference

Hodnocení: 10/10

"Byly jsme moc spokojeni díky"

Hodnocení: 10/10

"Paní Kostelecká je velmi lidská a zároveń profesionální. Prodej našeho domu proběhl ke spokojenosti všech stran."

Hodnocení: 10/10

"Krátké komentáře psát neumím a těžko v pár řádcích napsat hodnocení. Každý musí sám posoudit za sebe a za situace, ve které se octne zda je pro něj to či ono to nejlepší. Za mne je to jedině paní Květuše Kostelecká a jsem převelice vděčný, že lidi jako ona se v těchto zlých časech u nás stále ještě najdou. Nikdy nebudu moci slovy vyjádřit to co pro mne udělala. Moc, moc, mockrát Vám děkuji."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Chalupa v Kostelíku
Chalupa v Kostelíku

Chalupa, která se prodala díky  díky plachtě  ,,NA PRODEJ"...

Kupující při projížděl malebnou vesnicí a uviděl plachtu na plotě domu. Zastavil, zavolal na číslo uvedené na plachtě, řekl ,,Mě se to moc líbí, pani, já to kupuju". .... Za hodinu jsme udělali prohlídku a za dvě hodiny podepisovali rezervaci.... Za pár týdnů se stěhovalo, nový majitel je nadšen, jaké krásné místo náhodou objevil, prodávající je spokojena, že dům, který měla moc ráda je v dobrých rukou....