• Nabízím služby realitního makléře od A do Z.                                             A jak celý proces funguje?

OSOBNÍ SETKÁNÍ

NEJDŮLEŽITEJŠÍ je PRVNÍ schůzka, kde se společně poznáme, vyhodnotím Vaše potřeby, vypracuji odborný odhad ceny. Na základě prvního setkání stanovím marketingovou strategii každému klientovi na míru.

PŘÍPRAVA A MARKETING

DALŠÍM krokem je příprava nemovitosti k prodeji, profesionální fotografie, zaměření nemovitosti nebo videoprohlídka. Tyto materiály jsou součástí MARKETINGU. Zároveň aktivně vyhledávám zájemce, propaguji nemovitost v tištěné inzerci nebo na sociálních sítích.

FINANCOVÁNÍ

Při prodeji nemovitosti vždy nejprve důkladně prověřuji přání, potřeby a finanční možnosti KAŽDÉHO kupujícího. Spolupracuji s finančními poradci, kteří pomohou najít klientům nejvýhodnější hypoteční úvěr přímo na míru. 

PRÁVNÍ SERVIS

Během celé spolupráce mám plně k dispozici ověřený právní servis včetně bezpečné advokátní úschovy. Pro usnadnění celého procesu jednám se všemi potřebnými institucemi: katastrálním úřadem, dle potřeby také stavebním či finančním úřadem

PŘEDÁNÍ

Pro bezproblémové předání nemovitosti vyhotovím předávací protokol.  Předání klíče od nového domova je finálním krokem k spokojenosti klienta.


SPOKOJENÝ KLIENT

Spokojený klient je věrný klient. Věrného klienta si vážím natolik, že za každou doporučenou  nemovitost k dalšímu prodeji nabízím osobní finanční odměnu.