Prodej domu Praha 5 - Lochkov, ulice U sušičky, 100 m²

26.06.2024

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části Prahy 5 - Lochkov, ideální jak pro bydlení, tak i jako investiční příležitost. Dům se nachází na adrese Ulice U sušičky Č. p. 151 a disponuje celkovou zastavěnou plochou 74m² a užitnou plochou 100m² a zahradou 372 m2.

Rádi byste bydleli v Praze a přesto na vesnici?
Jedná se o samostatný objekt s 2 podlažími, kde v přízemí najdete 2 pokoje s kuchyní, koupelnu se sprchovým koutem a WC , dále v podkroví další pokoj a kuchyňku, koupelnu s vanou a WC. Dům je částečně podsklepený, suchý a dobře udržovaný. Zahrada je dostatečně velká pro relaxaci a odpočinek.
Tato nemovitost je vhodná pro investory, kteří hledají zajímavou investici s možností dlouhodobého pronájmu nebo rekonstrukce s cílem zvýšení hodnoty. Díky klidné lokalitě a blízkosti přírody je tento dům atraktivní jak pro trvale bydlící, tak i pro krátkodobé pronájmy. Dům je ve velmi dobrém stavu a nabízí mnoho možností pro využití podle potřeb investora. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Cena: 10 500 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: Sleva 1. mil. korun v případě umožnění zřízení přípojky na vodu (viz. foto), včetně právního a hypotečního servisu

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.