Prodej domu 170 m², Pavlíkov - Chlum u Rakovníka

26.06.2024

Nabízíme k prodeji vícegenerační nemovitost - konkrétně dva samostatné domy s jedním číslem popisným a jedním dvorem situovaný v klidné části malebné obce Chlum u Rakovníka, okres Rakovník.
1. dům je ideální pro rodiny s dětmi, kteří hledají bezpečné a rodinné prostředí. Poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu. Dům je přízemní s možností dalšího využití podkroví.
2. dům - roubenka může sloužit pro širší rodinu nebo i na pronájem.
Velká zahrada nabízí prostor pro hry a zábavu, relaxaci. Doplňkové stavby - stodola a dílna jsou v původním stavu. Zde je možné vybudovat např. truhlářskou dílnu....
Nemovitost je vhodná jak k bydlení, tak i k podnikání a nabízí mnoho možností pro vytvoření skvělého rodinného domova. Objekt je však ve stavu před rekonstrukcí, což umožňuje novým majitelům přizpůsobit si ho dle svých představ a potřeb. Celková zastavěná plocha činí asi 200m², užitná plocha 170m² a celková plocha parcely dosahuje 1872m². Nyní pracujeme na legalizaci staveb a také souladu s katastrální mapou. Vše už je téměř připraveno.
Prostředí kolem domu je klidné a bezpečné, ideální pro děti, které rády tráví čas venku a ve společnosti zvířat. Nemovitost nabízí skvělou příležitost pro vytvoření pohodlného a bezpečného domova pro celou rodinu.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Informace o nemovitosti

Cena: 5 200 000 CZK / za nemovitost

Poznámka k ceně: včetně právního a hypotečního servisu

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.