Prodej chaty / chalupy Mlečice, okres Rakovník 100 m²

26.06.2024

Nabízíme k prodeji chalupu v malebné obci Mlečice, číslo popisné 71, v části obce Mlečice, okres Rokycany.
Tato chalupa se stodolou a s přilehlou zahradou je ztělesněním romantiky venkovského života. Vzhledem k aktuálnímu stavu vyžaduje nemovitost hodně práce s rekonstrukcí, ale nabízí potenciál pro vytvoření dokonalého rekreačního útočiště daleko od městského shonu.
Jedná se o přízemní objekt s celkovou zastavěnou plochou 163m² na pozemku o rozloze 719m² a zahradou 432m² . Stav objektu je momentálně před rekonstrukcí, což umožňuje novým majitelům plnou kreativitu při proměně tohoto objektu dle vlastních představ. Nemovitost je částečně podsklepena. V podkroví je dostatečně místa k vytvoření dalších obytných místností. Stodola může sloužit i jako garáž, popřípadě i pro dílnu či menší podnikání.
Chalupa má dobrou dojezdovou vzdálenost do Berouna, Hořovic, Zbirohu i Plzně. Mlečice se nachází v chráněné oblasti Křivoklátsko, což poskytuje ideální možnosti k poznávání a relaxaci v přírodě.
K dokonalému odpočinku přispívá zahrada s vzrostlými stromy, která bude tvořit příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Tato chalupa v obci Mlečice nabízí unikátní příležitost pro ty, kteří touží po vlastním útočišti v srdci přírody. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. 

Informace o nemovitosti

Cena: 2 500 000 CZK / za nemovitost

Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.